Technologia czyszczenia suchym lodem

Suchym lodem wykonujemy usługi czyszczenia które  realizujemy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu jakim jest maszyna do czyszczenia suchym lodem Intelblast oraz sprężarki mobilnej Atlas Copco oraz Kaeser.

Stosowany przez nas granulat suchego lodu to produkt najwyższej jakości pochodzący bezpośrednio od największego producenta w polsce – firmy Linde Gaz. Im świeższy tym większa jego wydajność i skuteczność czyszczenia, dlatego jego zamówienia są realizowane tuż przed terminem wykonania usługi czyszczenia.

Oprócz sprzętu oraz lodu Nasi pracownicy dostarczają bogate doświadczenie oraz uprawnienia wymagane przy realizacji wybranych prac jak szkolenie BHP, praca na wysokości oraz SEP.

Od Państwa oczekujemy jedynie dostępu do źródła zasilania (230V) oraz pomocy logistycznej przy organizacji stanowiska pracy.

Dopuszczamy również możliwość czyszczenia suchym lodem z wykorzystaniem sprężonego powietrza udostępnionego przez klienta. W tym przypadku jednak podkreślamy, że musi ono posiadać odpowiednie parametry uzależnione od rodzaju i stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Zazwyczaj potrzebujemy powietrza o ciśnieniu 6/8 bar, wydajności ok 6m3/min jednak każdorazowo musi być osuszone i odolejone.

suchym lodem